Kosmetyki babuszka agafia

24 marca 2022

Babuszka agafia – czym jest?

Babuszka agafia to marka, którą cechują preparaty oparte o naturalne, syberyjskie ekstrakty oraz oleje. Bardzo ważne jest to, iż powstają one z właściwie wyselekcjonowanych ziół i roślin, jak również wszelkich pozostałych naturalnych składników. Dzięki tym produktom można zapewnić właściwe nawilżenie swojj skóry, zwalczyć niedoskonałości i przebarwienia, a nawet utrzymać młodzieńczy wygląd.

Kosmetyki babuszka agafia

Babuszka agafia to seria produktów dostępna w Bee, spośród których można wyróżnić:

itd.

Skład kosmetyków babuszka agafia

Niezwykle istotne jest to, iż marka babuszka agafia wyróżnia się na tle innych marek brakiem jakichkolwiek chemicznych dodatków. Te kosmetyki są pozbawione przede wszystkim barwników albo parabenów itp. Preparaty charakteryzuje nie tylko naturalny skład, ale także zapach.

Receptura kosmetyków babuszka agafia polega na zastosowaniu naturalnych ziół o roślinnym pochodzeniu. Są one niezwykle cenne i pozyskiwane szczególnie na niekażonych terenach Bajkału oraz Syberii. To przyczynia się do zachowania ich tradycyjnych leczniczych właściwości, które były znane już wieki temu. Produkty babuszka agafia zawierają np.: czystą wodę roztopową, amarant, lukrecję uralską, mydlnicę lekarską i korzeń mydlnicy oraz naturalne oleje, które są tłoczone na zimno.

Babuszka agafia – podsumowanie

Kosmetyki babuszka agafia to seria produktów, które są jedne z najczęściej wybieranych. Pomagają one zwalczyć wszelkie skórne problemy, a nawet łupież bądź wypadanie włosów. Zastosowanie naturalnych składników sprawia, iż te kosmetyki są w pełni bezpieczne nawet dla najbardziej delikatnej skóry. Cena produktów jest atrakcyjna. Babuszka agafia to jedne z bezpiecznych i przede wszystkim skutecznych kosmetyków. Potwierdzeniem tego jest uzyskany międzynarodowy certyfikat ECOCERT świadczący o tym, iż produkty pochodzą głównie z ekologicznych upraw.

#babuszka agafia